MÖBLER / Bord / Soffbord 11101199
*
nr 1110 1199
Soffbord
glas med träunderrede, Formgiven av Schriever-Abeln, längd: 135 cm, djup: 87 cm, höjd: 52 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:53:55
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord glas med träunderrede soffbord
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3426 Soffbord
glas och mässing. Diameter: 110 cm, höjd: 49 cm
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:11
-
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:59
-
3096 Soffbord
Indien, Rustikt. Bredd: 185 cm, djup: 73 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:26
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28
-
3349 Soffbord
Säffle Möbelfabrik, Svante Skogh, teak. Bredd: 156..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:46
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 1199
Soffbord
glas med träunderrede, Formgiven av Schriever-Abeln, längd: 135 cm, djup: 87 cm, höjd: 52 cm
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord glas med träunderrede soffbord
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23 -
3426 Soffbord
glas och mässing. Diameter: 110 cm, höjd: 49 cm
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:11 -
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:59
-
3096 Soffbord
Indien, Rustikt. Bredd: 185 cm, djup: 73 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:26 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:28 -
3349 Soffbord
Säffle Möbelfabrik, Svante Skogh, teak. Bredd: 156..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:46